Plošiny Procházka

pronájem a služby

Plošiny

Přívěsné teleskopické plošiny

Přívěsné plošiny mají díky své hmotnosti a malým průjezdným rozměrům široké využití v jinak těžko dostupných, zpevněných i nezpevněných terénech.

Více...

Samohybné kloubové plošiny

Svými technickými vlastnostmi jsou nezastupitelné v hustě zastavěných prostorách výrobních, skladovacích a prodejních hal, kde je nutný stranový dosah a velké manévrovací schopnosti.

 

 Více...

 Samohybné nůžkové plošiny

Samohybné nůžkové plošiny jsou vhodné pro práce, kde je stroji umožněn pohyb kolmo nahoru. Většina strojů umožňuje pojíždět i v pracovních výškách do 10 m a vyznačují se vysokou nosností a možností zvětšit pracovní plochu koše o tzv. prodloužení.

Více...

 

Automobilové plošiny

Tyto stroje z velké části nahrazují různé typy lešení, žebříků a podobná zařízení, přičemž se podstatně snižuje pracnost prováděných prací. Jde o pohotové a bezpečné zařízení. Tyto pracovní plošiny jsou určeny nejen pro městský provoz, ale i do terénních podmínek.

Více...

Sloupové plošiny

Jsou určené na práci ve vnitřním prostředí se zpevněnou podlahou. Plošiny mají nízkou průjezdní výšku, ale omezený boční dosah a jsou vhodné pro práci ve skladech..

Více...